Pár slov o mně
Focení mě bavilo odmala - pamatuju si hru na kouzla v temné komoře s mým bráchou, první pokusy s pořádným foťákem... pak pár let klid a po prvním digitálním kompaktu přišla první zrcadlovka.

Od dob kompaktu mi byla sympatická značka Canon, a tak jsem u ní dodnes - i když myslím, že dnes už je značka jedno. Technika vám dává možnosti - ale je už jen na každém, jak je chce a dovede využít. Fotky byly, jsou a zůstanou vždy záležitostí subjektivní, každého osloví něco jiného, má snahu fotografií vyjádřit svůj pohled na svět.
Ten můj je o snaze zachytit ve psech záblesk vlka, kus té prastaré jiskry, soustředění, akci, rychlost, obratnost... To vše často zesíleno ve spoluráci s člověkem, odevzdání schopností jeden druhému, týmová hra člověka a psa. O tom jsou psí sporty.
U portrétování se pokouším zachytit osobnost každého jedince, to jeho já, co jím dělá individualitu v plemeni i v životě.

Zda se mi mé záměry daří, ponechávám na vašem posouzení... ;o)
Mé fotky najdete také třeba i v místním tisku, ale také v časopisech Pes přítel člověka nebo Psí sporty...


Autorská práva
Na všechny fotografie se vztahuje autorský zákon 121/2000 Sb. zákonů ČR.
Fotografie v galeriích na těchto stránkách volně k použití na vaše webové stránky - jedinou podmínkou je, že fotky nebudete nijak upravovat, zejména prosím neodstraňujte vodoznak... Samozřejmě autorku vždy potěší, když dáte vědět, že si fotky půjčujete a na jakých stránkách budou! :o)
Pro komerční využití kterékoliv fotografie mne prosím rovněž kontaktujte na na emailu wami@seznam.cz


Ceník a nabídka
Kteroukoliv fotku lze objednat v plném rozlišení. Cena se liší podle počtu objednaných fotek: Cena za fotografii pro osobní použití, bez loga a v tiskové kvalitě (+ s dříve tradičním malým logem, pokud byste stáli o hezkou fotku se zveřejněním autora :o) ) se pohybuje v řádu několika desetikorun za fotografii, při větším počtu fotek se dá poskytnout menší sleva. Fotky zasílám přes internet, pokud máte zájem, lze se domluvit i na vytištění, včetně velkoformátových tisků a tisků na plátno.
1 fotka - 50 Kč
2 fotky - 90 Kč
3 fotky - 120 Kč
4 a více fotek - 35 Kč / ks


Dále nabízím focení psů nebo akcí na zakázku, cena dohodou, závisí na typu focení. Pohybuji se zejména na akcích na Moravě a ve Slezsku, ale po dohodě dojedu kamkoliv po celé ČR.
Lze si i objednat celé CD z akcí, kde jsem byla a fotila - se slevou ;o)